Praca - Jagodowy Zakątek - Śniadania, desery, dania wytrawne

Przejdź do treści

Praca

Dołącz do naszego zespołu i stwórz z nami wyjątkowe miejsce
na kulnarnej mapie Karpacza!

Nie potrzebujemy CV. Możesz do nas zadzwonić pod nr tel. 500 227 289
lub przyjść do nas osobiście, żebyśmy mogli się poznać
(przed przyjściem zadzwoń tylko i upewnij się, że będzie na miejscu osoba, z którą możesz porozmawiać na temat pracy)


Poszukujemy osoby z umiejętnościami kulinarnymi, dobrym smakiem, kreatywnością, głową pełną pomysłów, osoby która lubi gotować i praca na kuchni sprawia jej przyjemność. Jeśli jesteś osobą kreatywną, lubisz eksperymentować ze smakami, nie boisz się wyzwań to zapraszamy do współpracy. Potrzebujemy osoby, która przygotuje ciekawe menu oparte na lokalnych produktach i która stworzy z nami miejsce, które będzie się wyróżniać. Chcemy trafić przez żołądek do serc naszych Gości. Zapewniamy udział w specjalistycznych szkoleniach rozwijających kulinarne umiejętności i które pomogą w zobyciu nowych technik przygotowywania dań.


KUCHARZ


Nie lubimy określenia kelner/kelnerka. Potrzebujemy osoby, która w wyjątkowy sposób będzie obsługiwała naszych Gości, czyli: przyjmie zamówienie wraz z doradzeniem potrawy, którą Gość powinien spróbować, porozmawia z naszymi Gośćmi np. o pogodzie ;) Doradzi, którym szlakiem najlepiej pójść na Śnieżkę. To stanowisko pracy jest jednym z ważniejszych w pracy w restauracji, ponieważ osoba obsługująca Gości ma z nimi pierwszy kontakt i to od niej zależy czy Gość zostanie u nas, dobrze zje i miło spędzi czas i oczywiście wróci do nas kolejny raz i opowie o nas swoim znajomym.


OSOBA
OBSŁUGUJĄCA GOŚCI
Potrzebujemy osób do pracy w naszej kawiarence: do obsługi Gosći, do przygotowywania deserów: ciasta, gofry, desery lodowe, naleśniki.

PRACOWNIK
KAWIARNI
Zapisz się do newslettera:

Created with WebSite X5
Lokalizacja:
Jagodowy Zakątek
ul. Linowa 1 b
58-540 Karpacz

Rezerwacje: +48 500 227 289
e-mail:  jagodowyzakatek@gmail.com
Wróć do spisu treści