O nas - Jagodowy Zakątek - Śniadania, desery, dania wytrawne

Kawiarnia i restauracja w jednym miejscu.
Śniadania
Zupy
Dania główne
Gofry
Pancake
Ciasta
własnego wypieku
Przejdź do treści

O nas

O NAS
______________________________
Jagodowy Zakątek
- wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Karpacza.U nas dzień rozpoczyna się śniadaniem przy filiżance kawy parzonej ze świeżo zmielonego  ziarna w ekspresie ciśnieniowym. Dokładamy wszelkich starań, aby każde przygotowywane espresso było perfekcyjne. Jak jest kawa to musi być coś słodkiego. Wybór jest duży zaczynając od  gofrów wypiekanych tuż po złożeniu zamówienia z równymi dodatkami, a  kończąc na wypiekanych przez nas ciastach i przygotowywanych deserach. W południe po śniadaniu zapraszamy na lekkie posiłki w postaci zup i pierogów. Po południu zapraszamy na późny obiad lub kolację rozkoszując się smakiem potraw przygotowywanych przez naszych kucharzy. Do obiadu i kolacji proponujemy spróbować piw rzemieślniczych z okolicznych browarów i wina z niekomercyjnych winiarni.

Postaramy się sprostać najbardziej wymagającym klientom stosującym różne diety jak i prowadzących idywidualny tryb żywieniowy.


DLA RODZIN Z DZIEĆMI

W naszej ofercie znajdują się specjalne dania dla naszych najmłodszych Gości. Wyśmienite mini śniadania, naleśniki pancake, zupy, dania obiadowe w mniejszych ilościach oraz Kącik Zabaw z książkami i malowankami oraz krzesełko do karmienia.  

Zapisz się do newslettera:

Created with WebSite X5
Lokalizacja:
Jagodowy Zakątek
ul. Linowa 1 b
58-540 Karpacz

Rezerwacje: +48 500 227 289
e-mail:  jagodowyzakatek@gmail.com
Wróć do spisu treści